2007 m. rugpjūčio 7 d., antradienis

Pamastymai-2

Perskaitau daugeli straipsniu,komentaru ir niekaip negaliu suprasti ,kodel kalba sukasi apie daiktus ,reiskinius ar ju atsiradimo priezastis ir vystymasis,kurie musu gyvenime neegzistuoja.Dabardaug kalbama apie rinkimus.Pastoviai kaltinami rinkejai,atseit nezinantis uz ka balsuoti.Tik isgirdes zodi balsuoti suprantu,kas man taip nepatinka visame siame surmulyje.Ogi tai,kad mes tikrai tik balsuojame,one renkame.Juk retas kandidatas issikelia pats,pateikia surinktus parasus,dalyvauja agitacineje kovoje ir mes,rinkejai,bent is arti galim isgirsti jo pazadus ,uzduoti klausimus.Didziaja dali iskelia ir ju isrinkimu rupinasi partijos,neturincios nei vertybiniu nuostatu,nei apaibreztos ideologijos,nei aiskiau orientuoto elektorato.Tai daugiausi ivairiu verslo grupuociu atstovai,kuriu ir uzduotis konkreti-tarnauti juos maitinanciai verslo grupuotei ir stumti jos interesus atitinkancius istatymus.Po rinkimu mes prarandame bet koki rysi su isrinktaisiais.Kita puse isvis renkama pagal sarasus ir mes jau negalim niekuo itakoti ju isrin.kimo